Opis programu

TachoAnalizer jest nowoczesnym programem zbudowanym według
najnowszych technologii informatycznych i służy do analizy czasu pracy kierowcy na podstawie danych zawartych na tarczach tachografów oraz zapisanych na kartach chipowych tachografów cyfrowych oraz zapisanych na kartach chipowych tachografów cyfrowych..

Program jest zgodny z Ustawą o transporcie drogowym!

Jest programem autorskim i nie wzoruje się w żaden sposób na dotychczasowych podobnych programach. Ze względu na swoją funkcjonalność, możliwości oraz szybkość i łatwość obsługi zdecydowanie je przewyższa zajmując pierwsze miejsce na rynku.

Program sprzedawany jest w wersjach:

 • TC Start - Podstawowy moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, podstawowa funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TC Start + - Rozszerzony moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją i zarządzaniem archiwum, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, podstawowa funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TC Normal - Podstawowy moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, szeroka funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TC Normal + - Rozszerzony moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją i zarządzaniem archiwum, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, szeroka funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TC Extra - Podstawowy moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, extra pełna funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TC Extra + - Rozszerzony moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją i zarządzaniem archiwum, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, extra pełna funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TA - Brak obsługi tachografów cyfrowych i kart kierowców; skanowanie, analiza i archiwizacja tarcz analogowych, extra pełna funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TCA Extra - Podstawowy moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją. Skanowanie, analiza
  i archiwizacja tarcz analogowych, extra pełna funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TCA Extra + - Rozszerzony moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją i zarządzaniem archiwum. Skanowanie, analiza i archiwizacja tarcz analogowych, extra pełna funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 
PROMOCJA rabat 50%

50% rabatu na program TachoAnalizer

(dot. licencji na drugie stanowisko)

info:
091 483 70 70, 091 482 32 32


UWAGA masz Pytania

Nasi specjaliści odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w doborze odpowiedniej wersji programu.

info:
091 483 70 70, 091 482 32 32


UWAGA

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń do pobierania danych z tachografu cyfrowego, oprogramowania, map i książek, nawigacji oraz innych nowości w dziedzinie transportu.

Wszystko dostępne w sklepie internetowym
.

SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetowy firmy NET POLSKA dla branży transportowej, logistycznej oraz spedycyjnej.
 

Program odczytuje i analizuje wszystkie stany aktywności kierowcy bez względu na metodę zapisu i typu tarczy. Edycja odbywa się na jednym ekranie, co w znacznym stopniu przyspiesza i ułatwia obsługę. Możliwość skanowania tarcz do schowka powoduje, że obsługa nie musi dokonywać analizy natychmiast po skanowaniu, ale w dowolnie wybranym momencie. Lista zeskanowanych a niewprowadzonych tarcz do programu jest dostępna jednocześnie na wszystkich stanowiskach, co umożliwia zarówno podział ról w firmie jak i możliwość dowolnego podziału pracy.

Obsługa tachografów cyfrowych

Obsługa dostępna jest dla urządzeń:

- TachoDrive - firmy MATT
- OPTAC - firmy Stoneridge
- import plików z pozostałych urządzeń

Pozwala na odczyt i przenoszenie danych z tachografów cyfrowych do komputerów PC oraz zapisania ich do bazy danych TachoAnalizera.

Niezaprzeczalnym atutem programu jest funkcja automatycznego wyszukiwania tarcz kierowców pracujących w zespołach i łączenie ich w celu kontroli pracy zespołu. Kolejną innowacją jest możliwość natychmiastowego drukowania oświadczenia kierowcy w przypadku przekroczenia norm.

Na wyróżnienie zasługuje również sposób interpretacji danych na ekranie komputera. Możliwość dowolnego zmieniania rozmiarów poszczególnych okien, ukrywania ich powoduje, że obsługa staje się jeszcze przyjemniejsza niż w dotychczasowych rozwiązaniach. Widok rozwiniętej części tarczy zawierającej przebieg drogi daje możliwość natychmiastowego wykrycia dorysowanego przez kierowcę odcinka a kontrola kilometrów informację dla obsługi o celowym zawyżaniu przez kierowcę przebiegu długości drogi.

 
   Dalsze informacje...

1. Jak działa TachoAnalizer ?

2. Pobieranie danych z karty chipowej i tachografu cyfr.

3. Co wyróżnia TachoAnalizer spośród innych programów ?

4. Wersje programu.

5. Zgodność z prawem.

6. Opis raportów.

  Dystrybutor:
NETPOLSKA :: Dystrybutor Producent
programu:
DPK System :: Producent Programu Patronat
merytoryczny:
Pierwszy Serwis Międzynarodowy Transportu i Spedycji Pierwszy Serwis Międzynarodowy
Transportu i Spedycji
2004 - 2008  ©   wszystkie prawa zastrzeżone | NETPOLSKA.com